ما به شما این اطمینان را می دهیم که فقط در صورتی وکالت شما را قبول خواهیم نمود که حداقل شانس موفقیت پرونده شما %90 باشد.

زمانی که با یک مسئله حقوقی در زندگی مان مواجه می شویم اولین کار انتخاب یک وکیل مورد اعتماد و با تجربه است تا بتوانیم در این مسیر بهترین رهنمود ها را دریافت و بهترین نتیجه را در پرونده خود کسب نماییم. با کوچکترین اشتباهی در طرح یا دفاع لایحه ممکن است نتیجه پرونده علیه شما تغییر کند و نتایج جبران ناپذیری را برایتان داشته باشد، بنابراین موسسه حقوقی مونا ترابی در سعادت آباد با سرپرستی بهترین وکلای سعادت آباد به دنبال ایجاد فضایی امن و رضایت بخش برای مراجعه کنندگان خود است و در تلاش است تا با ارائه دانش جامع و تبحر و تجربه خود در پرونده های گوناگون، مراجعه کنندگان دیگر نگران انتخاب بهترین وکیل در سعادت آباد نباشند.

با مراجعه به موسسه حقوقی مونا ترابی در ابتدا پرونده شما توسط بهترین وکیل در سعادت آباد به طور کامل و دقیق تجزیه و تحلیل می شود و سپس امکان انجام وکالت یا عدم انجام وکالت پرونده به شما اطلاع داده می شود. بنابراین، مطمئن باشید که در موسسه حقوقی مونا ترابی هیچ گاه وقت شما تلف نمی شود و پرونده شما با کمترین هزینه و زمان ممکن بهترین نتیجه را کسب خواهد کرد و به طور تمام و کمال از حقوق قانونی شما دفاع خواهد شد.

موسسه حقوقی مونا ترابی، آماده ی ارائه مشاوره حقوقی و پذیرفتن وکالت در مباحث ذکر شده می باشد لذا در تمامی دعاوی حضور وکیل پایه یک دادگستری سعادت آباد و یکی از بهترین وکیل ها در سعادت آباد، آگاه از آخرین قوانین و مقررات، آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی، آرای صادره از محاکم قضایی و در نتیجه پرونده شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

موسسه وکالتی مونا ترابی با بهره گیری از تجربیات بهترین وکلای سعادت آباد در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما عزیزان است. در ذیل به بررسی خدمات حقوقی این موسسه حقوقی در سعادت آباد اشاره می شود:

ما با همکاری بهترین وکلای سعادت آباد و با مشورت حقوقدانان برجسته از حقوق شما دفاع خواهیم نمود.

با توجه به اینکه مسائل حقوقی بسیار گسترده بوده پیچیدگی های خاص خود را دارد لذا برای تضمین احقاق حقوق قانونی شما نیاز به حضور جمعی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشد. موسسه حقوقی مونا ترابی با بهترین وکلای حقوقی و کیفری سعادت آباد آماده قبول پرونده حقوقی یا کیفری شما در سعادت آباد می باشد.

مونا ترابی بهترین وکیل سعادت اباد
قبول وکالت در دعاوی ثبتی از قبیل الزام به ثبت ولادت، الزام به صدور شناسنامه، اصلاح شناسنامه، ابطال شناسنامه، تغییر نام، تغییر سن، حذف نام همسر سابق از شناسنامه و…
مونا ترابی بهترین وکیل سعادت اباد
قبول و انجام وکالت در انواع قراردادها اعم ازساختمان و پیمانکاری، صنعتی، تجاری و … توسط بهترین وکلای سعادت آباد.
قرارداد مشارکت
وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی تجاری از قبیل ثبات شراکت، ثبت شرکت، تغیرات شرکت، انحلال شرکت، تایید خروج از شرکت، اعاده اعتبار شرکت ورشکسته، الزام به انتقال سهم، مطالبه سهم الشرکه، ابطال سهم الشرکه، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی، انحلال شرکت بازرگانی توسط بهترین وکیل سعادت آباد.

هم اکنون می توانید برای مراجعه حضوری و یا مشاوره تلفنی نوبت رزرو نمایید!

برای رزرو نوبت با شماره دفتر موسسه تماس حاصل نمایید و در صورت تماس در خارج از ساعات اداری پیغام خود را با ذکر مشخصات دقیق تماس ثبت نمایید تا در اولین روز کاری با شما تماس گرفته شود. تلفن رزرو نوبت: 02122097090